Огірки меренга f1-популярний голландський гібрид

50

В даний час найбільш затребувані на ринку сорти огірків, що володіють відсутністю гіркоти, мають вирівняні розміри в межах 10-12 сантиметрів, без пустот. Саме таким і є гібрид меренга. Він підходить для вирощування як в теплицях, так і у відкритому грунті.

Історія вирощування, опис і характеристика сорту огірків меренга f1

Голландські селекціонери є лідерами в овочівництві. Ними створено чимало сортів огірків, визнаних у всьому світі. Гібридний сорт меренга набув широкого поширення і популярність в нашій країні. З 2007 року він зайняв своє місце в держреєстрі.

Рослина огірка меренга являє собою досить велику ліану з негустими листям середнього розміру. Сорт відноситься до ранньостиглих-термін досягнення технічної зрілості плодів за описами виробників становить 35-38 днів після появи сходів. Однак деякі городники стверджують, що їм вдалося отримати перші огірочки меренги не раніше 60 днів. Але в будь-якому випадку після вступу в плодоношення вони будуть давати урожай протягом усього літа і половини осені аж до настання холодів. Плоди не бояться перетримки, не переростають, не жовтіють і зберігають свій відмінний солодкуватий смак. Огірки мають середню масу 63 грами, довжину 12 сантиметрів, діаметр 3-4 сантиметри. Колір темно-зелений, поверхня горбиста з невеликими шипами. Плоди відмінно підходять для консервування, а також для приготування салатів в свіжому вигляді. Урожайність в теплиці становить 15,2 кг/м2, у відкритому грунті — 2 кг/м2 при вирощуванні без опор і 12 кг/м2 на шпалері. Причому 60% врожаю припадає на першу декаду плодоношення.

Огірки меренга f1-популярний голландський гібрид

Рослина огірка меренга являє собою досить велику ліану з негустими листям середнього розміру

Сорт володіє хорошим імунітетом до вірусу огіркової мозаїки, оливкової плямистості, борошнистої роси, інших грибків і бактерій. Не вимагає для запилення присутності бджіл та інших комах, так як є партенокарпічним.

Партенокарпія (від грец. Parthenos — «незаймана «і karpos — плід; дослівно — » незайманий плід») — окремий випадок партеногенезу, незаймане запліднення без запилення у рослин, зазвичай з утворенням плодів без насіння.

Вікіпедія

Https://ru.wikipedia.org/wiki/партенокарпия

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Огірки меренга f1-популярний голландський гібрид

Мабуть, єдиним недоліком цих огірків є те, що сорт гібридний, а значить його насіння непридатні для подальшого вирощування.

Відео: огляд огірків меренга в теплиці

Особливості вирощування огірків сорту меренга

Огірки цього сорту досвідчені городники і овочівники рекомендують висаджувати через розсаду. Особливу увагу при цьому слід приділити вибору насіння-оскільки сорт популярний, то на ринку часто зустрічаються підробки. Тому потрібно вибирати насіння в упаковці відомих і надійних виробників — седек, аеліта, плазмас і ін. А ще краще купувати справжні голландські насіння в професійній упаковці.

Огірки меренга f1-популярний голландський гібрид

Краще купувати насіння огірків меренга в професійній упаковці

Для вирощування розсади бажано застосовувати кокосові таблетки або брикети, так як торф’яні таблетки і склянки легко втрачають форму. Терміни посіву на розсаду для теплиць — початок квітня, для відкритого грунту — початок травня. Висадку рослин в теплиці здійснюють до кінця квітня, а у відкритий грунт на початку червня. В цілому агротехніка сорту не має істотних відмінностей від інших партенокарпічних сортів-найчастіше їх вирощують на спеціальній огіркової сітці, застосовуючи при цьому звичайні для цієї культури способи догляду (поливи, підгодівлі, розпушування, формування). Але кажуть, що саме з цього сорту почали застосовувати спосіб вирощування огірків з використанням підвісних гачків «пелікан». Зупинимося на ньому докладніше. Всю ліану ділять на три зони:

  • перша зона-до п’ятого аркуша.
  • друга зона-листя 6-18. У цьому місці ліану перекидають через гачок.
  • третя зона утворена низхідною частиною стебла.
    Огірки меренга f1-популярний голландський гібрид

    Для формування партенокарпічних огірків в теплиці часто застосовують схему з використанням підвісних гачків» пелікан »

На початку росту ліани з пазух перших п’яти листків видаляють пагони і зав’язі. Це буде стимулювати інтенсивне зростання і плодоутворення. Підвісний гачок закріплюють на висоті 1,9 м від рівня грунту. Коли ліана виросте до цього розміру її перекидають через гачок. Два верхніх листа при цьому видаляють для забезпечення кращої освітленості. У пазухах листків з шостого по десятий залишають по одному огірочку. Далі плоди не нормують. У верхній частині стебла перед гачком і після нього залишають по два — три бічних втечі, які прищипують після другого листа. У пазухах листків з бічними пагонами плоди прибирають. Після утворення 16-18 листків перші три-чотири листки зрізають, а після укладання стебла в сідло гачка зрізають ще три-чотири нижніх листки.

Відгуки про цей гібрид

В черговий раз відчуваючи різні сорти огірків в своїй зимовій теплиці, спробувала посіяти гібрид меренга. Відразу скажу, що сіяла в січні, прогріти землю в теплиці вдалося на 15-18 градусів. Схожість насіння виявилася дуже хороша, з 1000 насіння не зійшли всього 23 насіння. Насіння оброблені тірамом і не вимагають попереднього замочування і додаткової обробки. Перші огірочки зібрала вже на 52 день після посіву. Масовий збір почався приблизно на 60 день. Порадувала і стійкість рослин до хвороб, перепадів температур і тіньовитривалість. Урожайність в середньому за сезон (3 міс) склала 7-8 кг з однієї рослини.

Марія29, краснодарський край

Http://otzovik.com/review_184313.html

Відгук: насіння огірків семініс «меренга f1» — найулюбленіший сорт!

Вже протягом чотирьох років ми садимо в теплицю цей відмінний сорт. Висаджуємо насіння в одноразові стаканчики на початку або в середині лютого! у теплицю огірки пересаджуємо в кінці березня на початку квітня, коли на рослини 4-5 справжніх листочків. Коли рослина трошки підросло і добре вкоренилося його потрібно підв’язати, я підв’язую на канат, так як в сітці дуже плутається і восени складно прибирати. І в кінці квітня початку травня починаємо збирати урожай, плоди у цього сорту дуже ніжні на смак і з тонкою шкіркою (бабусям подобається), гіркота відсутня. Раджу!

Ritolda, запоріжжя

Https://otzovik.com/review_4361818.html

Саджу меренги f1 вже другий рік, як на мене, відмінні огірки для вирощування у себе у дворі. Дуже швидко розростаються самі погони огірків, але саме огірки ростуть по-моєму повільно. Загалом, насіння огірків семініс» меренга f1 » відмінний вибір раджу його всім.

Vitalit3012, київ

Https://otzovik.com/review_2327774.html

Вам сподобалася стаття? допоможіть проекту!
Наша команда намагається зробити ваше перебування на сайті зручним і корисним. Ми будемо вдячні, якщо ви підтримаєте наш проект, це допоможе нам зробити його ще краще!

Ранньостиглий гібридний сорт огірків меренга є одним з кращих за якістю плодів. Агротехніка його проста і зрозуміла. Ретельно дотримуючись всі її етапи, городник напевно отримає хороший урожай відмінних огірочків.