Огірок конні f1: ідеальний самозапильний сорт для консервації

44

Огірок конні f1 відомий давно, але не втрачає популярності. Цей гібрид славиться смачними дрібними огірочками, що ідеально підходять для консервування в маленьких баночках. Завдяки відмінному смаку, універсальності використання, самозапилюваності і високої врожайності гібрид і зараз знаходиться в числі кращих.

Історія вирощування сорту огірків конні

Огірок конні був виведений в петербурзькій компанії «асоціація біотехніка» в кінці минулого століття. У 1999 році був зареєстрований в державному реєстрі селекційних досягнень рф. Офіційних обмежень по регіонах допуску не має, але призначений, головним чином, для тепличного вирощування. Його садять і у відкритому грунті, але частіше — в плівкових укриттях різних дрібних господарств, в тому числі фермерських і на звичайних дачах.

У пору свого становлення конні був одним з небагатьох гібридів, допущених до вирощування у всіх регіонах. При цьому партенокарпічні гібриди універсального використання були відсутні практично абсолютно. Спочатку він вважався ранньостиглим, але з часом було отримано безліч сортів і гібридів більш раннього терміну дозрівання. За 20 років ситуація на ринку змінилася настільки серйозно, що аналогів у конні існує безліч, але він не втрачає популярності серед своїх прихильників.

Огірок конні f1: ідеальний самозапильний сорт для консервації

Кілька правдивих слів на упаковці насіння повністю відображають суть

Опис рослини і плодів сорту конні

Кущ огірка конні потужний, індетермінантний, із середнім ступенем розгалуженості і облиственности. Листя звичайного розміру і забарвлення, зморшкуваті. Тип цвітіння жіночий, додаткове запилення не потрібно. Огірок пучкового типу: у вузлах формується від 5 до 9 квіток і, відповідно, плодів.

Зеленці циліндричної форми, укорочені, довжиною не більше 9 см, зеленого кольору. На поперечному розрізі мають форму ідеального кола. Присутні часті невеликі горбки і біле опушення. Маса огірочка становить 60-80 г. М’якоть соковита, щільна, шкірка тонка.

Характеристика сорту огірків конні

В даний час огірок конні вважають середньостиглим: плодоношення починається через 47-50 днів після появи повних сходів. Урожайність висока: за сезон з квадратного метра збирають до 16 кг огірків, причому половину — буквально в перші два-три тижні. Огірок партенокарпічний, присутність бджіл не потрібно. Схожість насіння близька до 100%.

Смак плодів оцінюється дегустаторами як хороший або відмінний. Гіркота відсутня, аромат сильний, огірковий. У використанні сорт універсальний: огірочки годяться і для салатів, і для всіх видів заготовок на зиму. Урожай легко переносить перевезення і добре зберігається.

Огірок конні f1: ідеальний самозапильний сорт для консервації

Огірки ростуть на кущах пучками

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Огірок конні f1: ідеальний самозапильний сорт для консервації

Сорт має високу стійкість до борошнистої роси і гнилей коренів, низькою чутливістю до перепадів температурного фону.

Основними перевагами гібрида вважаються:

  • дуже висока врожайність;
  • дружна віддача першої половини врожаю;
  • самозапилюваність;
  • пучковий тип плодоношення;
  • висока хворобливість;
  • дуже хороший смак плодів;
  • універсальність використання.

Помічено, що у огірків конні відсутня схильність до переростання. Невеликі розміри плодів деякі городники вважають недоліком, але це — на любителя. Не всім подобається і структура поверхні плоду: біле опушення і безліч дрібних горбків. Принципових же недоліків у сорту не помічено.

Вирощування огірків конні

Як і будь-які огірки, конні можна вирощувати і через розсаду, і прямим посівом в грядку. Розсаду починають готувати за місяць з невеликим до перенесення її в теплицю. Посів насіння в стаканчики і подальший догляд за сходами нічим не відрізняються від таких для інших сортів огірків. Можлива посадка в грядку розсади як з 3-4 справжніми листами, так і лише з 1-2, важливо стан стебла: він повинен бути коротким і товстим.

Рекомендована нещільна посадка огірка конні в грядку: на квадратному метрі розташовують не більше трьох кущів, а краще — два. І у відкритому грунті, і в теплиці цей сорт воліють вести у вертикальній культурі, підв’язуючи стебла до шпалер. Втім, в незахищеному грунті роль опор може грати, наприклад, посаджена між рядами огірків кукурудза.

Огірок конні f1: ідеальний самозапильний сорт для консервації

Огірки люблять підніматися на будь-які перешкоди

Поливають огірки часто і багато, але тільки підігрітою на сонечку водою, краще у вечірні години. Спочатку грунт після поливів неглибоко розпушують, у міру зростання кущів розпушування замінюють мульчуванням. Підживлення дають за звичайною схемою: спочатку з упором на азот, з початком плодоношення — на калій. Намагаються обходитися органічними добривами: настоями коров’яку, скошених трав, деревної золи.

У закритому грунті дуже важливо відстежувати температуру, вчасно провітрювати теплицю. Температура повітря вище 30 ос вкрай небажана. Якщо провітрювання не допомагає, сонце пече, скла краще обприскати слабкою крейдяний суспензією. У той же час при провітрюванні небажано сильно осушувати повітря. Оскільки оптимальна вологість-близько 90%, іноді доводиться обприскувати рослини водою.

Формують кущі за звичайними для індетермінантних гібридів правилами. Перші 4-5 бічних пагонів засліплюють, вище регулюють довжину батогів. Так, перші 1-2 залишаються бічні батоги обмежують в зростанні на відмітках близько 25 см, наступні — 40-50 см. При досягненні верхівкою стелі теплиці стебло прищипують, але можна і перекинути його через верх шпалери і дати ще трохи порости. Урожай збирають систематично: якщо є можливість, то щодня, найрідкісніше — два рази на тиждень.

Огірок конні f1: ідеальний самозапильний сорт для консервації

Основну частину врожаю вирощують у верхніх розділах куща

Відгуки про вирощування огірочків конні

Щороку саджу конні. Чудові! солю, консервую. Пустот ніколи не було. Завжди дають урожай. У минулому році огірки погано росли, так от конні тільки і виручили мене.

Таня

Http://dacha.wcb.ru/index.php?showtopic=57952&st=20

Чим же мені сподобалися насіння сорту конні f1 ? 1. Була дуже хороша схожість насіння. 2. Рослини були міцними з хорошою врожайністю. 3. Люблю сорти, які не вимагають запилення. Сорт конні f1 саме такий і є, самозапильний. 4. Подобається, що цей сорт володіє пучковим типом закладки зав’язей. З одного вузла виростає по 2-4 огірочка. 5. Цей сорт не вимогливий до агротехніки, але підгодовувати і поливати, як і всі огірки, треба обов’язково. Зазвичай я поливаю огірки теплою водою, нагрітої в ємностях на сонці і підгодовую настояної трав’яний бражкою з додаванням рідких добрив для овочів.

Медінілла

Https://otzovik.com/review_5973019.html

Знімаю урожай з одного конні в теплиці в 6 разів більше, ніж з 6-ти кущів в ог., літо не ах, але роблю висновки: буду огіркову грядку засаджувати іншими культурами, перейдуть огірочки на пмж в теплицю. У тиждень знімаю по відру, в основному завдяки конні, який в теплиці, на закачування і салатики вистачає і ще до купи роздаю.

Польовський

Https://www.forumhouse.ru/threads/382428/page-74

У мене є подруга, яка обов’язково садить конні, каже, що найкращі і не піддається на мої вмовляння спробувати герман і профі, які мені подобаються і проблем з ними немає ніяких.

Лілія

Https://forum.tvoysad.ru/viewtopic.php?t=20798

Огірочки красиві, дрібно-пухирчасті, невеликого розміру. Хрусткі і дуже смачні! добре такі огірки використовувати для консервування. Але і в свіжому вигляді похрумтіти ними одне задоволення!

Лілія

Https://irecommend.ru/content/khoroshie-khrustyashchie-ogurchiki

Відео: огірок конні в ряду кращих гібридів

Вам сподобалася стаття? допоможіть проекту!
Наша команда намагається зробити ваше перебування на сайті зручним і корисним. Ми будемо вдячні, якщо ви підтримаєте наш проект, це допоможе нам зробити його ще краще!

Огірок конні — «заслужений» партенокарпічний гібрид, вирощуваний на всій території нашої країни. Його урожай універсальний в застосуванні, але через укороченою форми зеленці найбільше підходять для консервування в самих маленьких баночках.