Що потрібно принести з лісу в свій город, щоб на ньому виросли гриби

55


Для багатьох збір ягід і лікарських трав — хобі. Тим же, хто хоче отримувати дари лісу на своїй присадибній ділянці, треба знати, що принести в свій город, щоб на ньому виросли гриби.

Плодоносна грибниця

грибниця (міцелій) знаходиться під землею, поширюючись на тисячі кілометрів. І тягнеться своїми нитками до коріння дерев, з якими у неї взаємовигідне співжиття або симбіоз. Шар грунту близько коренів знімаємо на 10-15 см, акуратно транспортуємо до будинку. Потрібно брати тільки невелику частину міцелію, щоб в наступному році на цьому місці знову виросли гриби. на відведеній грядці викопуємо ямку по площі грибниці, але трохи глибше, ніж її висота, щоб закласти спеціально приготовлену грунт. Багато набувають готовий субстрат в магазині, але приготувати його можна і самостійно. Закладаємо в грунт компост з листя і деревини, присипаємо шаром землі. А потім поміщаємо тирсу нехвійних порід або солому, забезпечивши міцелій целюлозою. Процес трудомісткий, але шанс зрізати на власному городі білий гриб це компенсує.

Пень або шматок дерева, уражений міцеліями

шукати шматки з міцеліями потрібно на таких же деревах, які ростуть на вашій ділянці. Це необхідно, щоб створити умови, максимально наближені до природних. Заселяємо міцелій всередину пня або стовбура старого дерева. Часто і рясно поливаємо, щоб забезпечити постійну вологість, і чекаємо врожаю. для прискорення процесу пень можна обернути плівкою з проробленими дірочками, яку треба буде зняти, як тільки побачите білу цвіль — це грибниця. Завдяки такому способу ви отримаєте відмінний урожай, наприклад, запашних опеньків.

Суперечки

набираємо в лісі улюблені гриби. Відмінно для цього методу підійдуть червиві і гнилі, непридатні до вживання. Подрібнюємо капелюшки і розкидаємо на городі. Краще, якщо грунт присипати деревним компостом. цим нетрудомістким способом можна отримати урожай білих грибів, підосичників, підберезників.

Цілі гриби

вибираємо в лісі старі, переросли, підгнилі гриби. Готуємо посадковий матеріал:борошно і желатиновий порошок змішуємо в пропорції 1: 1 і розчиняємо в невеликій кількості води. капелюшки грибів подрібнюємо (можна пропустити через м’ясорубку) і відправляємо в приготований розчин. Поливаємо виділену під деревами зону. Незабаром можна збирати урожай грибів.