24 метра: найкрутіша чорна квартира у владивостоці

41

Зазвичай дизайнери надходять з маленькими квартирами так: вибирають пару затишних світлих відтінків і розбавляють їх яскравими акцентами. У випадку ж з цієї далекосхідної квартирою вибір припав на найнесподіваніший колір-чорний. Результат приголомшливий

Старі будинки сталінських часів відомі незручними плануваннями і маленькими площами квартир, але саме в них зазвичай зустрічаються найвищі стелі і великі красиві вікна. Саме ці дві особливості допомогли дизайнеру тетяні шишкіній втілити в життя сміливу ідею-чорний монохром.

Тетяна шишкіна, дизайнер інтер’єрів

Тетяна отримала освіту за спеціальністю «мистецтво інтер’єру» в далекосхідному державному технічному університеті. Після інституту працювала в одній з відомих дизайн-студій владивостока, а 4 вересня 2014 року разом з колегою відкрила студію дизайну inroom.

Перемогла у восьмому сезоні міжнародного конкурсу pinwin, в конкурсі barlett interior awards 2016 і в конкурсі add awards 2016. Називає свою роботу не просто хобі, а пристрастю, другим життям.

Завдяки додатковій площі з’явилися нові можливості розмістити всі необхідні для життя зони. На першому рівні виявилася передпокій з шафою для сезонного одягу, санвузол з великою душовою, вітальня з м’яким диваном і тв-зоною, крихітна, але функціональна кухня.

Другий рівень відвели під спальню з великим ліжком, гардеробну, яку можна приховати за портьєрами, і маленький кабінет. Нове планування дуже порадувало замовницю, адже раніше їй доводилося спати на розкладному дивані, а місць для зберігання катастрофічно не вистачало.

У такій нестандартній квартирі і обробка повинна бути оригінальною, тому головним кольором в оформленні став чорний. А щоб простір не виглядало похмурим і перевантаженим, йому в компанію підібрали дубовий білий підлогу і білосніжний стелю. Одна маленька хитрість допомогла зменшити висоту і зробити приміщення світліше: стельовий фриз висотою 30 сантиметрів.

Само собою, таке незвичайне оформлення зажадало продуманого освітлення. Необхідно було розмістити кілька джерел «теплого» світла для створення затишку — торшер біля дивана, настільну лампу біля тв-тумби, велику декоративну люстру і маленьку лампу біля ліжка.

Але не можна було обійтися і без основного освітлення-точкових накладних світильників великої потужності з нейтральною світловою температурою. При необхідності вони заллють світлом весь простір студії.