5 речей, яким навчилася мері, живучи в маленькій квартирці

57

У вас занадто маленька квартира? сперечаємося, у нашої сьогоднішньої героїні вона ще менше? вам здається, це неможливо? вісім метрів. У цій квартирі всього вісім метрів. І в ній є все. Крім санвузла

Цікаво, як це — жити у восьмиметровій квартирі в одному з найдорожчих районів нью-йорка і платити за оренду майже 1 000 доларів на місяць.

мері хелен роуел (mary helen rowell) відповідає на це питання вже не один рік. Мері зізнається, що за цей час стала експертом в перетворенні навіть самих крихітних приміщень в зручні для життя простору.

Ширина її квартири не перевищує двох метрів, тут немає шаф, тільки кілька вбудованих систем зберігання, водопровідні труби, перероблені під вішалки, а ще господиня квартири ділить санвузол з сусідом по майданчику. Мері зізнається що життя в таких обмежених обставинах змусила її переглянути свої уявлення про пріоритети комфорту.

Господиня однієї з самих крихітних квартир, що нам довелося бачити, поділилася п’ятьма головними ідеями, які допомагають їй подолати всі тяготи життя на 8 метрах і при цьому, як не дивно, відчувати себе повноцінною людиною.

1. Робота під прикриттям

У маленьких квартирках не завжди є можливість заховати непридатні дрібниці за дверцятами шаф, тому мері рекомендує ховати дроти, інструменти, папери і згортки за стопками книг, колекцією компакт-дисків і предметами мистецтва (якщо, звичайно, для них знайдеться місце).

2. Організаційний марафон

Деякі книги, що допомагають привести життя в порядок, давали мері рада «вирішувати по одній проблемі за раз». Однак на ділі це означало тільки одне-недоробки. Величезна кількість речей, які чекали своєї черги на реорганізацію, не давали мері спокою ні вдень, ні вночі.

Вихід був тільки один-розробити щосезонний графік розбору речей. Кожен такий багатогодинний марафон включав прийняття важких рішень, на зразок позбавлення від» вийшли з моди«,» разонравившихся«,» відслужили своє «і просто»зайвих речей». Говорити» прощай » важко, але в умовах гострого дефіциту вільного місця це абсолютно необхідно.

3. До речі, про прощання

Мері радить частіше повторювати це слово. Хочете жити комфортно в «коробочці» — навчитеся жертвувати минулим. Порожні фотоальбоми, даремні подарунки, старі і вже не актуальні колекції, монструозне ретро начебто vhs-касет з випускним і тому подібним, вже змиріться, мотлохом.

4. Розберіться в собі!

Вихід із зони комфорту, де все завжди за вашими правилами, навіть якщо вони не йдуть вам на користь — найкращий спосіб змінитися на краще. Зміни-це завжди непросто, однак якщо від них залежить майбутнє вашого будинку і комфортного в ньому проживання, зусилля напевно окупляться.

Наприклад, ця мила звичка-кидати речі на ліжко або завішувати ними все стійко стоять предмети, хіба вона якось допомагає вам жити, відчувати себе краще? ні. Це просто погана звичка, замість якої можна виробити нову-завжди класти речі туди, звідки вони були взяті, а ще мити посуд відразу після їжі, прибиратися в один і той же час і ніколи не залишати включені електроприлади без нагляду.

5. Живіть усвідомлено!

На думку мері, цей заклик просто зобов’язаний знайти відгук у серці будь-якого власника мінімалістського простору. І головне тут — не обмежувати себе в приємних дрібницях, але віддавати звіт всім діям і розглядати кожне придбання в першу чергу з точки зору доцільності. І, звичайно, насолоджуватися життям, поки є така можливість.