Липень-саме час садити квіти

64

Середина літа не означає милостивий ледачий спокій в саду. Липень-вдалий час, щоб сіяти і садити квіти. Велика кількість тепла і світла дозволяє рослинам набрати силу і розквітнути або до осені, або ранньою весною наступного року.

Чи можна садити квіти в липні

Середина літа — традиційний час для посадки багаторічників. До осені вони грунтовно угніздятся в землі і сформують розетку листя, а зацвітуть наступної весни. Літній посів має свою негативну специфіку, обумовлену спекою і великою кількістю сонячного світла. Щоб насіння не спеклися в землі, після посіву її мульчують або накривають лутрасилом. Таким чином вона довше залишається вологою і не перегрівається. У деяких випадках посів виробляють в контейнери-ящики, горщики, які легко перенести в півтінь.

Відео: як сіяти квіти в липні

Однорічники, які зацвітуть в цьому ж році

Щоб однорічники розцвіли в цей же сезон, звертають увагу на час, необхідний для проростання і досягнення фази цвітіння. Наприклад, насіння однієї рослини зацвітуть через 90 днів після посіву, а іншого — через 65. Подібна інформація завжди є на зворотному боці пакета з насінням. Ну і нікуди не дітися від місцевих погодних умов: чим ближче до півночі, тим менше шансів посіяти однорічники в липні, у жителів півдня в цьому плані більше можливостей і ширше вибір. Щоб дочекатися цвітіння, посадку проводять на початку-максимум в середині липня.

Немофіла, або американська незабудка, один з тих квіток, які легше посіяти у відкритий грунт, ніж виростити розсадним способом. Самосів не впливає на погіршення декоративних якостей. Посіяна в середині липня, немофіла зацвітає до початку вересня. Дивно невибагливі почвопокривні квіти висотою від 5 до 25 см.одиночний кущик немофіли виглядає скромно, але кілька рослин, завдяки стелиться стеблах, утворюють щільний килимок.

Липень-саме час садити квіти

Килим з немофіли в японському парку

Діаметр квітки до 4,5 см, колірна палітра від білого, блакитного, синього до чорнильного, бувають суцвіття монохромні або з вигадливими окантовками, кокетливими цятками. Невибаглива, добре росте і цвіте як в півтіні, так і на відкритих місцях.

Липень-саме час садити квіти

Кокетливі фіолетові цятки на пелюстках немофіли сонечко роблять її і правда схожою на спинки сонечок

Малькольмія-рослина висотою 15-30 см, невеликі квіти складаються з 4 пелюсток у формі сердечка. Колірна палітра включає в себе пронизливий рожевий, вершково-білий, бузковий, блакитний.

Липень-саме час садити квіти

Квіти малькольмії нагадують яскраву і наївну лубочную картинку

1 посів у відкритий грунт проводять на початку місяця, цвітіння настає приблизно через 50 днів. Виходець пустель і степів, малькольмія не виносить застою води і відмінно росте на «незручному» сонці. Обрізка верхівок стебел з відцвілими квітками продовжує цвітіння.

Ешшольція, або каліфорнійський мак, — проростає до двох тижнів, але зацвітає через 40-45 днів після сходів, приблизно в кінці серпня. Рослина представлена невисокими кущиками з ажурними блакитними листям і розкішними простими і махровими квітами. У міру нарощування пагонів кущик з прямостоячого перетворюється в полустелющийся.

Липень-саме час садити квіти

У природі ешшольція помаранчева

Здорова спина без лікарів і ліків
Безкоштовний онлайн майстер-клас, де ви дізнаєтеся, як в домашніх умовах позбутися від болю в попереку.
Брати участь!
Липень-саме час садити квіти

До традиційних помаранчевих квітів ешшольції додалися нові сорти складних забарвлень.

Фотогалерея: сорти ешшольції

Липень-саме час садити квітирожеві квіти сорту квітка яблуні справді схожі на яблуневий колірЛипень-саме час садити квітивершкові квіти ешшольціі альба виглядають стримано, але імпозантноЛипень-саме час садити квітиквіти голден глорі здатні вилікувати від депресії, настільки вони яскраві і сонячніЛипень-саме час садити квітибагатий колір сорту кармінкеніг складно описати в двох словах

Сальвія-сходить нерівномірно, тому її прийнято вирощувати розсадою. До цвітіння проходить 3-4 місяці. Сіють сальвію на початку квітня, а ось висаджують в грунт якраз на початку липня. Теплолюбний, невибагливий до освітлення квітка. Любить легкі ґрунти. Чим менше сальвію поливати, тим нижче вона виросте. Цвіте» чисто», в общипивании сухих квіток не потребує. Суцвіття зібрані в волоті або колосся, довжина яких може становити половину висоти всієї рослини.

Фотогалерея: сорти сальвії

Липень-саме час садити квітисальвія blue-hill здалеку можна сплутати з лавандою&1&сюрпризом білого сюрпризу є кокетливі червоні трубочки в обрамленні білих пелюсток&1&помаранчеві квіти сорту редді салмон нагадують про те, що осінь не за горами&1&сальвія блискуча фіолетова буде виглядати ефектніше в компанії з контрастними квітами&1&при погляді на сорт редді уайт наводять на думку про вершковому морозиві&1&сальвія блискуча цвіте настільки яскравими квітами, що очам боляче

Арктотіс-в регіонах з прохолодним літом вирощується однорічною культурою. Рослина трав’яниста або у вигляді напівчагарника з поодинокими квітами діаметром 5-8 см.висота рослини від 20 до 70 см. Не любить глинисті грунти, вимагає помірного поливу, щоб не згнили коріння. Квітка з сімейства айстрових, але зовні нагадує ромашку. Клумба, усаджена різнокольоровими арктотісами, здається накритою строкатим ситцем.

&1&

Арктотіс-хочеш милуйся, хочеш-гадай на любов

Багаторічники, що зацвітають на наступний рік

Висаджувати в липні багаторічники — справа, приречена на успіх. Асортимент таких кольорів неможливо перерахувати, настільки він величезний.

Ірис, або касатик. Листя ірисів нагадують мечі, зібрані віялом. А квіти здаються танцюючими: нижні пелюстки опущені, а верхні підняті вгору. Іриси бувають бородатими — з йоржиком волосків на внутрішній частині пелюстки, і безбородими, у яких замість волосків яскраві плями.

&1&

Борода ірису — це ніщо інше, як ніжна пухнаста смужка на пелюстках. У безбородих ірисів ця смужка відзначена тільки кольором

Для збереження декоративності в кінці липня 7-8-річні кущі розмножують діленням кореневищ. На наступний рік деленки цвітуть.

Відео: літня пересадка ірисів

Створено безліч сортів і гібридів з унікальною кольоровою палітрою. Багато з них мають вишуканий аромат.

Фотогалерея: сорти ірисів

&1&квіти сорту aztec art мають гофровані краї з гострими зламами&1&розкішний акварельний малюнок на квітках сорту арт деко&1&колір big sgueeze одному здається схожим на апельсин, іншому — на абрикос&1&фантастично прекрасний ірис brilliant disquise-апельсинова середина в темно-бордовому гофрованому обрамленні

Братки (віола). Вважається дворічником, але, розмножуючись самосівом, може рости і цвісти кілька років поспіль. Правда, поступово квіти дрібнішають. Посіяна в липні, до осені віола перетворюється в міцний кущик. Добре зимує під снігом або мульчею. Розквітає віола в середині травня наступного року. Можна зрізати на букет, він протримається 3-4 дні. Віола буває різних видів, що відрізняються один від одного ароматом, забарвленням, тривалістю життя.

Фотогалерея: різноманітність віоли

&1&віола запашна — це той випадок, коли назва говорить сама за себе&1&віола cats white — кущики висотою до 25 см, діаметр квітки 4-6 см&1&назва тигряче око — не в брову, а в око. З першого погляду на квітку приходить думка про тигрів і таємничих джунглях&1&віола рококо виглядає під стать епосі рококо-вигадливо, витіювато, залишаючись при цьому витонченою і легкою&1&при погляді на віолу сорту абендглют приходить думка про тихому заході і наступаючої ночі&1&назва віоли вайт віз блотч перекладається як біле з плямою, як воно і є насправді

Кілька сортів, посіяних на одній клумбі, перезапилюються, через що забарвлення пелюсток кардинально змінюється.

Відео: щоб віола розкішно цвіла

Дзвіночок середній. Ніжні паростки заглушаються бур’янами, тому його висаджують розсадою в тихому куточку саду, щоб вітер не поламав дорослі високі стебла. Квітки нагадують чашечки. На одному стеблі може бути до півсотні одночасно розпустилися квітів.

&1&

Різноманітність пастельних кольорів дзвіночка середнього оживляє сад і заспокоює нерви

Вам сподобалася стаття? допоможіть проекту!
Наша команда намагається зробити ваше перебування на сайті зручним і корисним. Ми будемо вдячні, якщо ви підтримаєте наш проект, це допоможе нам зробити його ще краще!

Під час липневих посівів квітів природа бере на себе більшу частину турбот, даруючи молодим сходам масу тепла і світла. Вам же залишається встигнути посіяти все, що хотілося.

Розбавлений водою 1: 1 для свіжих;

  • цибулиння — жменю заварити окропом, як чай;
  • деревна зола — 2-3 столових ложки на 1 л води, перемішати, настояти добу, процідити.
  • У всіх цих розчинах насіння можна тримати від 1 до 12-18 годин. Чим старіше насіння, тим довше їх потрібно тримати в стимуляторі, але не більше доби. Інакше запас кисню під оболонками закінчиться, зародки задихнуться. Є і більш агресивний препарат для пробудження насіння — 3% перекис водню. Тривалість обробки — 20 хвилин.

    Відео: про користь перекису водню для насіння

    Як доглядати за сходами

    І ось в результаті ваших старань з’явилися сходи. Тепер їм потрібна інша температура і багато світла. Перенесіть їх на підвіконня, де вдень буває +21-27 °c, а вночі не нижче +20 °c.

    Для мене було загадкою: чому городники, навіть досвідчені, радять досвічувати перці. Живу в західному сибіру, в приватному будинку, вікна у нас невеликі, світла в них потрапляє менше, ніж в міських квартирах. Насіння перців сію так само-в лютому, після 20 числа. Ніколи не виділяла розсаді перців найсвітліше вікно, для мене вони тіньовитривалі. Звичайно, на північному і західному вікнах не тримаю, але вони прекрасно ростуть на східному і південно-східному, навіть у другому ряду, подалі від скла. Ніколи жоден сорт не витягувався. Але, вивчивши питання, зрозуміла, що підсвічування потрібна не для збільшення інтенсивності світла, а для продовження світлового дня.

    Довгота дня в розсадний період дуже важлива, вона в майбутньому позначиться на врожайності. Навіть в кінці лютого день триває менше 11 годин, а для розсади потрібно 12. Тоді перці зацвітуть на 2-3 тижні раніше, значить, встигнуть закласти і виростити більше плодів.

    Крім забезпечення правильної освітленості і дотримання температурного режиму потрібні ще й своєчасні поливи. Поливайте, коли верхній шар грунту підсохне. Воду беріть теплу і відстояну. Для цього лійку тримайте поруч з розсадою, тоді вода в ній буде тієї ж температури, що і грунт в шухлядці. Лийте стільки, щоб земля промокла до дна. На інший день після поливу рядочки прорихліте, тоді не буде кірки і корінці зможуть вільно дихати.

    &1&

    При поливі сходів перцю води лийте стільки, щоб земля промокла до дна

    Коли з’являться перші справжні листочки, перцям необхідна пікіровка, тобто розсаджування по окремих горщиках. При цьому не можна травмувати коріння і заглиблювати кореневу шийку, тобто пересаджувати потрібно обережно, з грудкою землі, і на ту ж глибину, на якій вони росли.

    Подальший догляд за перцями такий же, як і за будь розсадою: поливи, підгодівлі. Висаджують їх в грунт, коли припиняться заморозки, а в теплицю — на 2-3 тижні раніше.

    Відео: як доглядати за розсадою перців в торф’яних таблетках і землі

    Вам сподобалася стаття? допоможіть проекту!
    Наша команда намагається зробити ваше перебування на сайті зручним і корисним. Ми будемо вдячні, якщо ви підтримаєте наш проект, це допоможе нам зробити його ще краще!

    Період від посіву перців до появи сходів може тривати від 5-6 днів до трьох тижнів. На швидкість проростання впливають температура, вологість, глибина закладення і структура грунту. Можна обробляти насіння стимуляторами росту. Але навіть якщо дотримані всі умови і виконані всі правила, перці можуть не зійти. Щоб не чекати даремно і не розчаровуватися, перед посівом перевіряйте схожість насіння.