Ялинки штучні та дизайнерські для святкування нового року та різдва

39

Штучні ялинки вперше почали виробляти в німеччині. Тоді їх робили з пофарбованих в зелений колір гусячого пір’я. У 1930-их роках їх почали робити з натуральної та синтетичної щетини, ніби йоржики для туалету. З тих пір штучні ялинки сильно змінилися, і армія їх шанувальників міцніє з кожним днем. Плюси очевидні: вони часто виглядають більш ефектно, ніж живі дерева, бувають всіх кольорів веселки, не обсипаються, не потребують поливу і служать довгі роки. Противники обурюються: «вони ж не пахнуть!»але ця проблема легко вирішується ефірними маслами.

Збираючись в магазин за штучною ялинкою, в першу чергу визначитеся, де вона буде стояти. Також треба заздалегідь вирішити, де будете зберігати деревце після свят. Справа в тому, що способи складання їли бувають двох типів. Ледачим напевно сподобаються моделі, що розкриваються за принципом парасольки — наприклад, nord pine від mister christmas. Вони не дуже зручні в зберіганні, зате коштують дешевше моделей, які розбираються буквально по гілочках. Різниця між цією «простачкою» і ідентичною за розміром, але більш навороченою yukon pine тієї ж фірми може становити до 10 тисяч рублів.

Серед вирсоших на просторах європи і американських, і російських, і навіть китайських ялинок розкид цін може бути від 1 до 40 тисяч рублів, але золота середина знаходиться в районі 5-8 тисяч. Головне-знати, як вибирати.

Зверніть увагу на» крону»: перевірте, як швидко розправляються голки, якщо провести рукою по гілці»проти зростання». В основному, «хвою» виготовляють з нарізаного тонкою локшиною полівінілхлориду (пвх). Виглядають такі ялинки святково, коштують недорого і служать 6-7 років. Деякі виробники, наприклад, російська марка morozco і голладская triumph tree, дають гарантію на 10 років. Ялинки елітного класу виробляються за іншою технологією: всі голочки відливаються з м’якого пластику, потім сплітаються за допомогою шовкової нитки в гілку. За такою технологією виробляються дерева і російських марок, наприклад, beertrees. Модель crystal висотою 220 см буде коштувати в межах 12 тисяч. Бувають ще ялинки з просоченого паперу. Вони найдешевші, термін придатності не більше трьох років, та й електричні гірлянди і бегнальские вогні для них згубні.

Перед покупкою обов’язково подивіться ще й на підставку — добре, щоб вона була металева. Пластикова може не витримати тяжкості прикрас.

Любителі ж оригінальних дизайнерських рішень можуть спробувати змайструвати ялинку самостійно. Варіанти обмежені тільки вашою фантазією.ялинку можна зробити зі звичайної кольорового паперу. Її виготовлення. Поза всякими сумнівами, посилить передчуття свята, особливо, у дітей. А ще на» долоньках», з яких вона складається, можна яскравим фломастером написати, чого кожен з членів сім’ї хотів би досягти в наступаючому році. І тоді вона стане справжнім деревом бажань. Незвичайні ялинки вийдуть, якщо використовувати для їх виготовлення тканини, наприклад, тафту або фетр. Комбінації ж паперу і тканини розширюють простір для творчості ще більше. Можна зробити ялинку-плетінку, наприклад, з вельвету і драпової тканини. А можна просто обклеїти картонний конус кольоровим папером, або яскравими, що не вимагають декору тканинами. Розташуйте їх в три «поверхи» і прикрасьте сніжинками з гіпюру. Надати ефектність подібної комбінації можна за допомогою шматочків штучного хутра, наклеюючи його «острівці» так, щоб вони імітували ялинові гілки. Або ж зробити ялинку, що нагадує китайський ліхтарик. Матеріал для ялинки може бути менш «традиційним», наприклад, шишки, перчики-чилі, скелетні листя або вербові прути. На чому б ви не зупинили вибір, результат прикрасить будинок, створюючи в ньому радісну атмосферу, а процес виготовлення — підніме настрій.